Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Prezentacja SmartWindow System we Wrocławiu

Ocena 0
Zdjęcie Prezentacja SmartWindow System we Wrocławiu

Coraz większa liczba domów jest wyposażana w inteligentne rozwiązania – elektroniczne czujniki zastępują szereg zwyczajnych czynności, ułatwiających życie i pozwalających na większą kontrolę w ramach jednego systemu. Europejski lider w branży produkcji okien nie pozostaje w tyle; poznaj Internorm I- tec SmartWindow System.

I-tec Smart Window to system pozwalający na zintegrowaną, mobilną kontrolę nad dwoma flagowymi rozwiązaniami marki Internorm: I-tec Wentylacja oraz I-tec Zacienienie.

I-tec Wentylacja

Specjalistyczny, designerski wywietrznik montowany w oknie? Czemu nie! Dzięki systemowi wentylacji od Internorm nie musisz tracić zgromadzonego ciepła podczas wietrzenia pomieszczeń. Jak wiemy, z jednej strony to niezbędna dla zdrowia czynność, ale z drugiej – jest nieefektywna, kosztowna, częstokroć zbyt intensywna. Wymiennik ciepła I-tec Wentylacja zmniejsza do minimalnego poziomu utratę energii, pozwalając na dostęp świeżego powietrza, gdy tylko uznasz to za stosowne. Dyskretny wygląd, wygodne sterowanie aplikacją – to nie jedyne zalety. Pomyśl również o bezpieczeństwie. Gdy chcesz wyjść z domu i nie możesz zostawić uchylonego okna, wywietrznik okazuje się niezastąpionym rozwiązaniem.

I-tec Zacienienie

Zacienienie pomieszczeń to oczywista potrzeba w każdym domu. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zamontowanie sterowanych elektronicznie żaluzji, jednak na samą myśl o prowadzeniu kabli i naruszaniu okna można dostać remontowej gęsiej skórki... Internorm wychodzi naprzeciw temu problemowi, proponując system I-tec, który... generuje energię słoneczną. Otrzymujemy więc produkt z samoczynnym ładowaniem, a żaluzje i plisy mogą zasłaniać i odsłaniać okno automatycznie, zapobiegając w ten sposób np. niepożądanemu przegrzaniu pomieszczeń.

Zalety I-tec SmartWindow

Przede wszystkim, kontrola nad systemem jest niezwykle intuicyjna, prosta. Aby móc sterować urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej, wystarczy brama sieciowa, czyli tzw. gateway połączony z routerem WLAN. Następnie należy pobrać bezpłatną aplikację ze sklepu Google Play lub App Store i zainstalować ją swoim tablecie lub smartfonie. Sam program może być rozbudowywany o dodatkowe wtyczki, co jest szczególnie istotne, gdy korzystamy z wielu elektronicznych udogodnień. Sama aplikacja pozwala na bezproblemową personalizację, czyli ustawianie własnych ikon, nazw, grupowanie pomieszczeń itd. System umożliwia bezpieczną i wygodną kontrolę nad własnym domem. Wywietrz pomieszczenie, nie podchodząc do okna. Wpuść trochę światła, nie będąc na miejscu. Tego wszystkiego dokonasz wraz z I-tec SmartWindow.

Dostęp do świeżego powietrza i optymalne kontrolowanie zacienienia pomieszczeń to ważna kwestia z punktu widzenia zdrowia, komfortu, domowych wydatków na energię. Odwiedź salon Internorm we Wrocławiu i przekonaj się na własne oczy, w jaki sposób działa system SmartWindow.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF